"Open de deuren"

'Het bedrijfsleven heeft een rol om te laten zien hoe betekenisvol en interessant technologie is;
Jet-Net is hiervoor het initiatief dat werkt'.

Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink
Voorzitter FME-CWM

 

"Nauwe samenwerking"

‘Geweldig om elk jaar samen te werken met Jet-Net, zodat ook andere bedrijven zien wat zij kunnen doen om juist meisjes te interesseren voor bèta, techniek en ICT.’

Cocky Booij
Directeur VHTO, Landelijk expertisebureau meisjes/vrouwen en bèta/techniek

"De Jet-Net Webcast"

URENCO, Tata Steel, NEN en andere Jet-Net bedrijven verzorgen dit schooljaar vijf online gastlessen aansluitend bij de bètavakken van 3 havo/vwo leerlingen. 

Bekijk snel de programmering

Contact

Landelijk bureau

Jet-Net en TechNet werken samen in TecWijzer. U kunt het landelijk bureau bereiken via de volgende contactgegevens:

Martijn Schouwstra
Projectleider Jet-Net
085-0643052
06-31919715
m.schouwstra@tecwijzer.nl

Reshma Changoer
Management Assistent
085-0643050
info@tecwijzer.nl

Regiocoördinatoren

De regiocoördinatoren van Jet-Net kunt u bereiken via de onderstaande contactgegevens:

Rein Doek
Friesland / Groningen / Drenthe
06-46112965
r.doek@tecwijzer.nl

Wil Peeters
Limburg
06-21428881
w.peeters@tecwijzer.nl  

Renée Prins
Zuid-West Nederland / Haaglanden
06-14727819
r.j.prins@tecwijzer.nl  

Jan Benjamens
Noord-Holland / Flevoland / Utrecht
06-53382153
j.benjamens@tecwijzer.nl  

Marieke Rinket
Oost Nederland
06-15422163
m.rinket@tecwijzer.nl  

Manon Schrijnemaekers
Oost Nederland
06-47770666
m.schrijnemaekers@tecwijzer.nl  

Mandy Stoop
Noord-Brabant Midden-Oost
06-21292385
m.stoop@tecwijzer.nl  

Hans Mulder
Rijnmond / Drechtsteden / West-Brabant / Zeeland
06-34734739
h.mulder@tecwijzer.nl