"Open de deuren"

'Het bedrijfsleven heeft een rol om te laten zien hoe betekenisvol en interessant technologie is;
Jet-Net is hiervoor het initiatief dat werkt'.

Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink
Voorzitter FME-CWM

 

"Nauwe samenwerking"

‘Geweldig om elk jaar samen te werken met Jet-Net, zodat ook andere bedrijven zien wat zij kunnen doen om juist meisjes te interesseren voor bèta, techniek en ICT.’

Cocky Booij
Directeur VHTO, Landelijk expertisebureau meisjes/vrouwen en bèta/techniek

"De Jet-Net Webcast"

DSM, Philips, Siemens, Booking.com en ASML hebben vijf online gastlessen verzorgd aansluitend bij de bètavakken van 3 havo/vwo leerlingen. 

Kijk de gastlessen nu terug met uw klas!

Contact

Landelijk bureau

Jet-Net en TechNet werken samen in TecWijzer. U kunt het landelijk bureau van TecWijzer bereiken via het algemeen telefoonnummer 085-0643050 of door te mailen naar info@tecwijzer.nl

Regionaal kennismanagers

Heeft u eerder contact gehad met een regiocoördinator van Jet-Net? U kunt dan zoals u gewend bent contact opnemen of de onderstaande gegevens gebruiken: 

Rein Doek
Friesland / Groningen / Drenthe
06-46112965
r.doek@tecwijzer.nl

Wil Peeters
Limburg
06-21428881
w.peeters@tecwijzer.nl  

Renée Prins
Zuid-West Nederland / Haaglanden
06-14727819
r.j.prins@tecwijzer.nl  

Jan Benjamens
Noord-Holland / Flevoland / Utrecht
06-53382153
j.benjamens@tecwijzer.nl  

Marieke Rinket
Oost Nederland
06-15422163
m.rinket@tecwijzer.nl  

Mandy Stoop
Noord-Brabant Midden-Oost
06-21292385
m.stoop@tecwijzer.nl  

Hans Mulder
Rijnmond / Drechtsteden / West-Brabant / Zeeland
06-34734739
h.mulder@tecwijzer.nl